نقاشی کودکان شرکت کننده در اولین جشنواره کودک،بازی، کتاب، که در تاریخ ۲۴ بهمن ۹۸ در موسسه خیریه مهدکرامت برگزار شد، در گذر هنر کتابخانه تخصصی ایرانشناسی شهیدان علومی نصب شد.

دکتر ابراهیم علومی، مدیر بخش فرهنگی موسسه خیریه مهدکرامت با اعلام این خبر  گفت: در این جشنواره ۳۹ کودک شرکت کردند که ۲۲ کودک در رده سنی ۳-۷ و ۱۷ کودک نیز در رده سنی ۷-۱۱سال بودند.

وی ادامه داد این برنامه با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی در بین کودکان توسط کتابخانه تخصصی ایران شناسی شهیدان علومی برگزار شد و انشاالله در سال آینده نیز ادامه خواهد یافت.

وی در عین حال گفت جهت پوشش دو سالنی که این برنامه برای کودکان برگزار می شود نیاز به ۴ تخته فرش ۱۲ متره و دو تخته فرش ۶ متری هستیم که امیدواریم خیرین و دوستداران فرهنگ در این امر یاریگر ما باشند.

مدیر بخش فرهنگی موسسه خیریه مهدکرامت با توجه به برنامه این کتابخانه جهت گسترش فرهنگ  کتاب و کتابخوانی در جامعه، از همه علاقه مندان و صاحبنظران حوزه کتاب و فرهنگ دعوت کرد تا با ارائه پیشنهادها و نظرات خود و همچنین کمک به اجرای آنها، این کتابخانه را در انجام این کار خطیر یاری نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>