اولین همایش خیرین موسسه نیکوکاری مهد کرامت به همراه ضیافت افطاری خیرین، دوم خرداد ۱۳۹۸ با حضور خیرین مهدکرامت، دکتر همتی نماینده مجلس، دانایی، فرماندار سمنان، سعدالدین مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه استانداری، دکتر ناظم رضوی، شهردار سمنان، ایزدپور مدیرکل بهزیستی و برخی از اعضاء شورای شهر سمنان در عمارت بادگیر برگزار شد. در این برنامه دکتر خسرو جدیدی، ضمن تشکر از همه خیرین گفت: کار خیر توفیق می خواهد و خداوند به همه شما توفیق داده است که در کار خیر همراه و همیار مهدکرامت هستید. وی در بخش دیگری از سخنان خود خبر از خرید زمین توسط موسسه مهدکرامت در تهران برای ساخت ۵ باب سوئیت داد. وی گفت این سوئیت ها جهت رفاه حال بیمارانی که جهت کارهای درمانی خود به تهران مراجعه می کنند، در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.


همچنین دکتر همتی نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی خود در این همایش گفت: در این جهان وانفسایی که بسیاری بابه هر قیمت دنبال منافع خود هستند این جمع حاضر دنبال کار خیر هستند و به دنبال کمک رسانی و توسعه و آبادانی جامعه و کشورشان هستند و خوشبختانه این حرکت ها هم خدایی و هم آگاهانه است. وی ادامه داد مهد کرامت بنیان مرصوص و خیریه ای است که خانواده ای بانی آن شده اند که ضمن تقدیر از آنان و تمامی خیرین لازم است ذکر کنم این موسسه نیاز به حمایت همه جانبه دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>