علیرضا آشناگر، استاندار سمنان به همراه جمعی از مسئولین استان و شهرستان، دوم خرداد ۹۸ از بخش های مختلف موسسه خیریه مهدکرامت بازدید کردند. استاندار سمنان در این بازدید کار خیر را از ویژگی بارز مردم سمنان دانست و گفت در حوادث اخیر زلزله و سیل، مردم سمنان این ویژگی بارز خود را به نمایش گذاشتند. وی موسسه مهدکرامت را نیز نمونه بارز کار خیر مردم سمنان دانست و از دکتر جدیدی و دیگر دست اندرکاران موسسه مهدکرامت که در خدمت به همه مردم تلاش می کنند، تشکر کرد.

دکتر علومی مسئول بخش فرهنگی مهدکرامت در این جلسه گفت: با توجه به نام این موسسه، فرهنگ و مسائل فرهنگی در راس اولویت های این موسسه است از این رو با یاری خانواده شهیدان علومی کتابخانه تخصصی ایران شناسی شهیدان علومی در ساختمان مرکزی مهدکرامت در حال راه اندازی است تا یاریگر دانشجویان و پژوهشگران باشد. وی برنامه خانواده و کودک  مهدکرامت را بخش دیگری از فعالیت های این موسسه بر شمرد و راه اندازی اتاق ساختنی ها در سرای محله ابوذر و همچنین تربیت مربیان کودک برای فعالیت های آتی را از دیگر برنامه های این موسسه دانست. وی برگزاری کلاس های تقویتی تحصیلی برای دانش آموزان مددجو و کلاس های روان شناسی برای زنان سرپرست خانوار را از دیگر برنامه های فرهنگی مهدکرامت برای ارتقاء سطح فکری و فرهنگی خانواده های مددجویان دانست.

در ادامه خانم یداللهی، مددکار مرکز نیکوکاری مهدکرامت، نیز به توضیح فعالیت های این بخش در زمینه ارائه خدمات مختلف پزشکی، سبد کالا و موارد مورد نیاز مددجویان پرداخت. همچنین خانم ناظمینان مسئول درمانگاه مهدکرامت نیز در این دیدار با توضیح اینکه علاوه بر چشم پزشکی این موسسه در زمینه پزشکی عمومی و تخصصی نیز به مراجعان خدمات ارائه می دهد گفت همه بیماران در این موسسه از  تعرفه خیریه ای بهره مند می شوند و ارائه خدمات براساس تعرفه خیریه، صرفا برای مددجویان و نیازمندان نیست.

استاندار سمنان در ابتدای بازدید از ساختمان مرکزی موسسه خیریه مهد کرامت با همراهی دکتر خسرو جدیدی، فوق تخصص قرنیه، از بخش های مختلف مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی مهدکرامت بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های این مرکز که در استان سمنان منحصر به فرد است، قرار گرفت.

در جریان این بازدید، دکتر همتی نماینده مردم سمنان، دکتر عسگری، معاون امور اقتصادی، فخری، معاون عمرانی، بینایی، مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری، سعدالدین مدیرکل دفتر برنامه ریزی، دانایی، فرماندار سمنان، دکتر ناظم رضوی، شهردار سمنان و  ایزدپور، مدیرکل بهزیستی، استاندار را همراهی کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>