در نشست مشترک دکتر کوخایی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و اعضاء مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی مهد کرامت  نقاط ضعف و قوت همکاری های پژوهشی میان موسسه مهد کرامت و دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بررسی شد.

دکتر کوخایی در بازدید از موسسه مهد کرامت ضمن تمجید از فعالیت های صورت گرفته در این موسسه گفت: نگاه علمی به کار رفته در بخش چشم پزشکی مهد کرامت و اهمیتی که به ترکیب درمان و پژوهش داده شده  از مهمترین نقاط قوت این موسسه به شمار می رود.

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به عنوان تسهیل کننده می تواند نقش مهمی در پیگیری و تامین نیازها داشته باشد و انجام طرح های پژوهشی در قالب پروژه های مشترک باید به طور جدی تری در دستورکار قرار گیرد.

در این دیدار دکتر موسوی و دکتر آقامولایی از اعضاء مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی مهد کرامت ضمن تشریح تحقیقات مشترک انجام شده خواستار رفع  موانع و تقویت نقاط قوت این همکاری شدند.

شایان ذکر است که همکاری تحقیقاتی میان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، مرکز تحقیقات سلامت بینایی تهران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی مهد کرامت سمنان در زمینه تشخیص و درمان بیماری های چشمی از یک سال پیش آغاز شده است.

این نشست ۷ بهمن ماه ۱۳۹۷در موسسه مهد کرامت انجام شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>