دکتر نوید دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به اتفاق دکتر گوهری، معاون درمان و یحیایی، مدیر اجرایی،۱۴ دی ۱۳۹۷ ضمن بازدید از بخش های مختلف موسسه‌ خیریه مهد کرامت با هیئت مدیره این موسسه دیدار و گفت و گو کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در این بازدید ضمن ابراز خوشحالی از حضور در فضای موسسه خیریه مهد کرامت گفت: جامعه‌ دانشگاهی ایران خصوصاً دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، باید در کنار مؤسسات خیریه باشد تا ضمن آموزش مسائل علمی به دانشجویان کشورمان، آن‌ها را با ضرورت همیاری و همراهی با مؤسسات خیریه‌ای آشنا کنند. امیدواریم در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان این ارتباط را به صورت علمی و مداوم دنبال کنیم.

دکتر نوید دانایی افزود: موسسات خیریه ای می توانند بازوی توانمند دولت در راستای افزایش خدمت رسانی به مردم باشند و موسسه مهد کرامت با توجه به فعالیت هایی که تا کنون داشته توانسته است اعتماد مردم و خیرین را به سوی خود جلب کند و دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان نیز این آمادگی را دارد در راستای اهداف و رسالت های مشترک یاری گر این موسسه باشد.

در این دیدار دکتر خسرو جدیدی از اعضاء هیئت مدیره موسسه خیریه مهد کرامت ضمن خیرمقدم به دکتر دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: حضور شما به‌عنوان مدیر پرتلاش استان سمنان برای ما حائز اهمیت است و امیدواریم با حضور و همراهی‌ شما برخی از مشکلات این موسسه رفع شود.

همچنین پیشنهاد دکتر جدیدی مبنی بر همکاری تحقیقاتی  میان دانشگاه علوم پزشکی استان و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی مهدکرامت در زمینه بیماری های چشمی مورد استقبال دکتر دانایی قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>